افشای جزئیات روابط برخی زنان و مردان اصلاح‌طلب

مدیر افشانیوز درکنفرانس خبری با شعار «نگاه ناموسی به سیاست» از روابط دوگانه‌ی بسیاری از زنان و مردان سیاسی ایران پرده برداشت. افشانیوز اعلام کرد: زمانی به ایتالیا می‌رفتند و با زنان نامحرم دست می‌دادند، اما حالا کار به جایی رسیده‌است که بسیاری از چهره‌های سیاسی دو به دو روابط بسیار نزدیک و حتی تنگاتنگی با هم دارند. شرم‌آور است. آزادی یعنی همین؟
شنیده‌ها و دیده‌ها حتی حکایت از روابط گسترده و تنگاتنگ آنان دارد و بسیاری از این زنان و مردان با هم ارتباط نزدیک هم دارند و حتی با به خانه‌های هم رفت و آمد می‌کنند.

افشانیوز اعلام کرد: می‌خواهیم پرده از این فساد اخلاقی برداریم. آیا شما می‌دانستید که عطاءالله مهاجرانی با یکی از زنان مشهور مثلا اصلاح‌طلب ارتباط دارد؟ با چه کسی؟ حتما برایتان جالب است. با جمیله کدیور. این جمیله‌ی کدیور نه تنها با مهاجرانی متسامح ارتباط دارد، که با آقایی دیگر به نام محسن کدیور هم ارتباط دارد. آیا می‌دانستید تاج‌زاده با کدام خانم ارتباط دارد؟ یا حتی همین میرحسین موسوی. یا همان کروبی، یا محمدرضا خاتمی. ماشاءالله یکی دو تا هم نیستند. همین چند نفر بارها در حال ارتباط با خانمی مشاهده شده‌اند که این ارتباط ها گاه خیلی هم طولانی بوده و ۳۰ تا ۴۰ سال ادامه داشته است. آخر چه خبر است. این دختر پسرها از شما باحیاتر هستند. چند ماه با هم دوست می‌شوند و بعد هم بی‌خیال هم می‌شوند. البته بی‌شرمی تا آنجا پیش رفته‌است که در حضور عموم و علنی با هم ارتباط دارند. افشانیوز یک به یک این ارتباط‌ ها را افشا می‌کند که بدانید کدام مرد سیاسی با کدام زن سیاسی در ارتباط است.

همانطور که گفتم عطاءالله مهاجرانی با خانمی به نام جمیله کدیور، مصطفی تاج‌زاده با خانمی به نام فخر‌السادات محتشمی‌پور، محمدرضا خاتمی با زهرا اشراقی، محمد خاتمی با زهره صادقی، هاشمی‌رفسنجانی با عفت مرعشی و نمونه‌‌های دیگر.
می‌گویند: اینها زن این آقایان هستند. دیگر بدتر. آدم با زن خودش عاشقانه صحبت می‌کند؟ ما می‌گوییم به ناموس دیگران نظر نداشته باشید، چه برسد به اینکه آدم به ناموس خودش نظرداشته باشد؛ دستش را بگیرد، یا خدای ناکرده به چهره‌ی او زل بزند. وقتی آدم به ناموس دیگران نمی‌تواند نگاه کند، ناموس خودش که باید مهم‌تر باشد. آقایان چرا درک نمی‌کنید؟ حتی دیده شده که این آقایان اصلاح‌طلب با زن‌هایشان رفت‌و آمد هم می‌کنند و با هم در مکان مشترکی زندگی می‌کنند. بسیار خوب، اشکالی ندارد، زندگی کنند. اما حتما زن‌هایشان در خانه جلو چشمشان بی‌حجاب هم هستند دیگر!

خبرنگاری پرسید: اشکالش چیست؟
مدیر افشانیوز پاسخ داد: پس این تلویزیون و فیلمهایش بوق هستند؟ مگر در فیلمها نمی‌بینید که زن در خانه هم حجاب دارد؛ حتی وقت خواب هم باید حجابش را حفظ کند. کسی که زنش را بی‌حجاب ببیند، حتما فردا می‌خواهد خواهر، مادر، عمه و خاله‌اش را هم بی‌حجاب ببیند.

بنده در شب عروسی یکی از آقایان اصلاح‌طلب پیغام دادم که ما که می‌دانیم عروسی بهانه‌ است. شما در پی روابط با هم هستید.
همین آقای موسوی دست یکی از زنهای اصلاح‌طلب را گرفته است، تازه عکسش را هم پوستر کرده‌اند. آخر قباحت دارد. مگر نمی‌گوییم به ناموس نباید دست زد؟ حالا زنت هست،‌ که هست. مگر ما زن نداریم؟ والا ما هنوز صدای ایشان را هم نشنیده‌ایم.
ما به آنها هشدار می‌دهیم که از این ارتباط‌های مشکوک دست بردارند.

از قرار معلوم برای کشف روابط موسوم به زن و شوهری از سازمان ثبت احوال استعلام شده‌است و آمار وحشتناک میلیونی اعلام شده‌است. به گفته‌ی او بسیاری از زنان و مردان ایرانی تحت عنوان زن و شوهر سالها با یکدیگر در رابطه هستند.

منتشر شده در سایت «آی طنز»

مطالب مرتبط

۱۰ دیدگاه‌

 1. masome گفت:

  فقط میتونم بگم جالب بود اما پامو تو کفش این سیاست مریض نمی کنم ممکنه عادت کنمو یه جا دیگه یه چی بگم.
  اونوقته که با ناله بگم از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود….

 2. محمدرضا گفت:

  کدام بیچاره کدام مظلوم از آدم بی عرضه ای که میترسد در مردم حاضر شود

  حمایت اسراییل مظلومانه است یا آمریکا

  ای کاش از آقای موسوی میپرسیدید چه به سر آیت آمد چه کسی او را ترور کرد

 3. سعيد گفت:

  بکوبید تادوره دوره شماست می تونید بکوبید.واقعا انصافم خوب چیزیه! مظلوم تر از این مردان اصلاح طلب دیده نشده.

  مثلا مسلمونید!

 4. علی گفت:

  با عرض سلام
  در مورد متنی که در ایمیل قبلی ام نوشته بودم عرض کنم اشتباه و عدم دقت بنده که ناشی از شدت یافتن تهمت زنی و پرونده سازی حکومت برای مقابله با اصلاح طلبی و جنبش دموکراسی خواهی مردم است باعث شد چندان به نام نویسنده و طنز بودن مطلب توجهی ننمایم واز روی ناراحتی و خشم در صدد جوابگویی برآیم که بلافاصله بعد از ارسال آن متوجه شدم. وگرنه بنده سالهاست شما را بو اسطه سابقه درخشان و فداکاریتان در راه اصلاحات می شناسم و امیدوارم در راه تحقق آرمانهای حق طلبانه خود با حمایت و پشتیبانی مردم پیروز شوید.
  با تشکر

  • این وصله‌ها به بنده نمی‌چسبد. بنده نه تنها هیچ فداکاری برای اصلاحات نکرده‌ام…
   آقا باز هم که دقت نکردی! خواستم جمله‌ی قبلی را ادامه بدهم گفتم شاید گمان کنی طنز است، برعکس قبلی که طنز بود و فکر کردی جدی است!

   آدمی ذاتا اهل اصلاح است. اگر جز این بود، این همه دستاورد و پیشرفت نداشت. من نیز اهل اصلاح‌ام. اما گمان می‌کنم با «مومنی‌»‌های نامدار مخلوطم کردی. مومنی‌هایی که جزو نخبگان این جامعه هستند و من نیز به آنها افتخار می کنم. یکی از آنها دکتر فرشاد مومنی.

   برای اصلاح تلاش کرده‌ام، اما نه آنگونه که شما نوشته‌ای. در عرصه‌ی فرهنگ و ادبیات حضور داشته‌ام و فعالیت‌های مختلفی داشته ام. باید در کنار اصلاح در کوتاه مدت به اصلاحات عمیق در درازمدت نیز توجه کرد. آنچه امروز به آن نیازمندیم تقویت آگاهی، تفکر و فرهنگ جامعه است.

   از اینکه با شما آشنا شدم خوشحالم. امیدوارم در دولت اصلاحات با استناد به توصیف‌های شما از بنده،‌ پست به درد بخوری نصیبم شود. البته اگر پیش از آن مورد بازخواست قرار نگیرم(با استناد به همان توصیف‌های شما!)

   شوخی و جدی به هم آمیخته شد. اختیار با شما که کدام را شوخی برداشت کنی و کدام را جدی!

 5. علی گفت:

  یک نمونه از فساد اخلاقی همین تهمت زدن و افترا به دیگران است که در وجود شما وهمفکرانتان به وفور دیده می شود.اگر دین ندارید لااقل جوانمرد باشید.انسانیت را در وجود خود کشته اید.

 6. کنگرلو و مصلحی مهر گفت:

  سلام بر یکی از بزرگمردان دوستدار خاتمی و حامی مهندس میرحسین موسوی!
  دوست فرهیخته و توانمندترین مجری ایران زمین (اگه ایران فقط ورامین و پیشوا و قرچک باشد!)
  از مطالب زیبایتان نهایت اسفاده را کردیم. بسیار عالی و دلپذیر.
  همیشه بیانتان شیوا سخنانتان گرم و قلمتان رسا و موثر باد.
  دوست داران واقعی و بی ادعای شما: کنگرلو و مصلحی مهر

 7. سلام آقای مومنی
  به حسن انتخاب شما تبریک میگم
  متن بسیار جالبی بود
  لذت بردم
  ممنون که خبرم کردید
  خدا همه را به راه راست هدایت کند
  و به امید روزهایی سبز و روشن برای ملت ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *